AKSARAY TİCARET BORSASI ÇALIŞANLARI GELENEKSEL 2019 YILI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Aksaray Ticaret Borsasıve iştiraklerinde çalışan personeli, Ramazan ayı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde Okurlar Tesisinde bir araya geldi...

17 Mayıs 2019 - 13:34

Aksaray Ticaret Borsasıve iştiraklerinde çalışan personeli, Ramazan ayı dolayısıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde Okurlar Tesisinde bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğine; Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Meclis Başkanı Nurettin Yapılcan, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Aksaray Ticaret Borsası personeli ve aileleri katıldı.

Verilen iftar yemeğinde konuşma yapan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, “Mübarek Ramazan ayında herkes ailesiyle bir araya gelir, bizler de kendi çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek iftarımızı yaptık. Biz büyük bir aileyiz, iftara katılan herkese teşekkür ediyorum. Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan on bir ayın sultanı Ramazan ayının tüm İslam âlemine, ülkemize ve Şehrimize huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan dilerim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..