AK PARTİ İL BAŞKANI HÜSEYİN ALTINSOY'UN YENİ YIL MESAJI

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Yeni yıl vesilesiyle yazılı basın açıklaması yaparak Aksaray halkının yeni yılını kutladı. Altınsoy, ' 2018 yılının ülkemize, milletimize ve Aksaray'ımıza hayırlar getirmesini, sağlık ve bereket dolu bir yıl olmasını diliyorum' dedi.

Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, yeni yıl mesajında, “Mekke’nin Fethinin de yıldönümünü kutladığımız yeni yılda sorunların çözüldüğü, huzur ve güven ortamının sağlandığı, birlik ve beraberliğin pekiştiği, daha iyi hayat şartlarına ulaşıldığı bir yıl olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum dedi.
          

2017 yılı dış mihrakların ülkemizi hedef alarak bizlere diz çöktürmek istemesi, bizleri yıldırıp hedeflerimizden saptırmak için başlattıkları oyunlarla geçen bir yıl oldu. 2017 yılını Milletimizin feraseti ve desteği ile hain işbirlikçi ülkelerin karşısına dikilerek geçirdik. 2018 yılında da dikileceğiz. Milletimizin geleceğe umutla bakması için başlattığımız istikrar ve kararlılık adımlarıyla kalkınma hamlelerimiz hız kesmeden devam edecektir.

2017 yılında dünyanın çeşitli bölgelerinde özellikle Müslümanlara yönelik yapılan zulüm ve sindirme politikalarının 2018 yılında son bulması en büyük dileğimiz olmakla beraber Ak Parti bununla alakalı tüm girişimlerde bulunmaya devam edecektir.

Yeni umutlarla karşıladığımız 2018 yılının başta Aksaray’ımız olmak üzere, bölgemize, ülkemize ve milletimize hayırlara ve berekete vesile olmasını temenni ediyorum.” ifadelerinde bulundu.