AKSARAY BELEDİYESİ 27.12.2017 ÇARŞAMBA GÜNÜ HABERLERİ

Aksaray belediyesinden iletilen günün haberleri...

AKÇED YÖNETİMİ BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Aksaray Kültür Çevre Gençlik Spor Kulübü Derneği  (AKÇED) Başkanı Musa Erdoğan, yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Başkan Yazgı ile bir süre sohbet eden dernek yöneticileri dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek fikir alışverişinde bulundular.

‘Aksaray’a layık olan hizmetleri yapmak için gece gündüz çalışıyoruz’ diyen Başkan Yazgı, belediye olarak sosyal projelere her zaman öncelik verildiğini, güzel ve faydalı çalışmalara her zaman destek vereceğiniifade edip dernek yönetimine çalışmalarında başarılar diledi. Yazgı, misafirlerine nazik ziyaretten ziyadesiyle memnun olduğunu aktardı.

 

ABDULHAMİT HAN FEN LİSESİSİNDEN BAŞKANA ZİYARET

Öğrencilerin sorularına cevap verdi

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Abdulhamit Han Fen Lisesi öğrencilerine röportaj verdi.

Aksaray Merkez Abdulhamit Han Fen Lisesi Müdürü Hacı Berber, eşliğinde gelen öğrenciler okul gazeteleri için Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile röportaj gerçekleştirdi.

Başkan Yazgı’nın makam odasında gerçekleşen röportajda, öğrenciler sorular sordu. Başkan cevap verdi. Röportajın devamında belediyenin dev yaptırımları ve projelerinden de bahseden Başkan Yazgı, belediye olarak şehir genelinde yapılması gereken illeri sıraladı.

Öğrencilerle gerçekleştiği söyleşide; eğitime ve yeniliğe her zaman açık olduğunu aktaran Başkan Yazgı, öğrencilerin hedefini yüksek tutmasını ve çok çalışmaları gerektiği tavsiyesinde bulundu.

 

Ensar Vakfı Başkan Yazgı’ yı ziyaret etti

Ensar Vakfı Aksaray Şubesi yöneticileri Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

Ensar Vakfı Aksaray Şube Başkanı Yusuf Kaya ve yönetim kurulu, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.  Nezaket ziyaretinde bulunan Kaya, vakfın çalışmaları ve projeleri hakkında Yazgı ’ya bilgi verdi. Başkan Yazgı da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, vakıf yöneticilerine çalışmalarında başarılar diledi.

 

FENERBAHÇELİLER DERNEĞİNDEN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

Aksaray Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette aktiviteler hakkında görüş alışverişinde bulunan Aksaray Fenerbahçeliler Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya yapacakları faaliyetler hakkında bilgiler verdi.

Yazgı, konuşmasında ise şu sözlere yer verdi; “Herkesin gönül verdiği bir takım vardır. Önemli olan bunları dostluk, centilmenlik ve kardeşlik havası içerisinde yaşamaktır. Bu manada yola çıkmış herkese başarı ve kolaylıklar diyorum. Ben kendilerine geldikleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Aksaray Fenerbahçeliler Derneği yönetim üyeleri Ali Gür, Sami Altınok ve Tamer Kargın ziyaretin anısına Başkan Yazgı ’ya Fenerbahçe atkısı hediye etti.

 

GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ HALİT KOÇAK’TAN BAŞKAN YAZGI’YA ZİYARET

Garanti Bankası Şube Müdürü Halit Koçak, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Başkan Yazgı ile Garanti Bankası Aksaray Şube Müdürü Halit Koçak çeşitli konularda değerlendirme bulundular. Fikir alışverişinde bulundular.  

Garanti Bankası Aksaray Şube Müdürü Halit Koçak, kendisini ağırlayan Başkana teşekkür etti.

 

YEMENLİ ÖĞRENCİLER BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Yemenli Öğrenciler Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Muhammed El Malik, derneğin Aksaray Şube Başkanı İbrahim Altayar ve Dernek yönetimi, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Yemenli Öğrenciler Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Muhammed El Malik, Yemenli öğrenciler olarak ülke genelinde aynı çatı altında buluşmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye’de birçok üniversitede akademik eğitimlerini tamamlaya çalıştıklarını söyleyen Yemenli Öğrenciler Derneği Aksaray Şube Başkanı İbrahim Altayar, Aksaray’da bulunmaktan onur duyduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise ülkemizde de olduğu gibi Aksaray üniversitesinin misafir öğrencilere kapısının açık olduğunu belirtti. Kendisini ziyaret eden üniversiteli öğrencilere teşekkür etti.

 

YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİNDEN BAŞKAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Yunus Emre Anadolu Lisesi Müdürü Bayar Caner ve bir grup öğrenci Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret etti.

Ziyarette; eğitime verdiği destek ve düzenlemiş olduğu programlar nedeniyle Başkan Yazgı’ya öğrencileri adına teşekkür eden Okul Müdürü Bayar Caner, öğrencilere en iyi şartlarda eğitim sunulduğunu aktardı.

Başkan Yazgı, geleceğimizin temelini oluşturan öğrencilerin bir çok konuda başarı sergilediğini ve bu başarının kendisini mutlu ettiğini söyledi. Haydi konuş bakalım liseler arası münazara yarışmasında öğrencilerin çok iyi bir performans sergilediğini hatırlatan Başkan Yazgı, “Öğrencilerimizden çok umutluyum” ifadelerini kullandı.