AKSARAY BELEDİYESPOR BAYAN HENTBOL ALTYAPI TAKIMIAKSARAY ŞAMPİYONU OLDU

Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol Altyapı Takımı ve yönetimi Başkan Yazgı'yı ziyaret etti...

Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol Altyapı Takımı; Gençler,Yıldızlar ve Küçükler grubunda şampiyonluklarını ilan ederek kupalarını aldılar. THF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Bayan Takım Sorumlusu Hakan Gümüşsoy ve takım kaptanlarıBelediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı ziyaret ederek verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette sporun ve sporcunun her zaman destekçisi olacağını belirten Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, belediyespor bünyesindeki bayan hentbol altyapı takımının kendi gruplarında şampiyon olarak il birinci olduğunu açıkladı. Başkan Yazgı, başarıda emeği geçenlere ve sporculara teşekkür ederek elde edilen başarıdan dolayı gurur duyduğunu söyledi. 

THF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Bayan Takım Sorumlusu Hakan Gümüşsoy, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Canbulut, Belediye Meclis Üyesi Durmuş Sönmez, Baş Antrenör Muhiddin Kılınç, Altyapı Koordinatörü Serkan Pala ile takım kaptanları Pınar, Döndü ve Zeynep verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya teşekkür etti.