BAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİ ESNAF ODA BAŞKANI DOĞAN CEYLAN'I ZİYARET ETTİ

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgıberaberindeki Belediye Başkan Yardımcı Süleyman Canbulut, Meclis Üyeleri Mustafa Alakuş, Volkan Eroğlu, Ömer Coşkuner ve Yunus Emre Aydın ile birlikte Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan'ı ziyaret etti.

Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinde yapılan genel kurul sonrasında yeniden başkanlığa seçilen Doğan Ceylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ve beraberindeki heyet, genel kurulun esnaflara da hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Kendisinin esnaf kökenli biri olduğunu açıklayan Başkan Yazgı, esnafların iyiliği için Belediye olarak her türlü desteğe açık olduğu sözünü yeniledi. Genel kurul sonrasında tekrar Birlik Başkanlığına seçilen Doğan Ceylan’ı tebrik ederek başarılar diledi.

 

Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Esnaf temsilcisi olarak yıllardır Belediye ile uyum içinde çalıştığını aktaran Ceylan, Belediye Başkanı Yazgı’ya teşekkür ederek “Başkanımız sağ olsun bugüne kadar bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadı. Esnaflarımızın taleplerini kendisine ilettiğimizde hep çözüm odaklı yaklaştı. Zaten ekibi ile yoğun tempo çalışıyor. Belediyemiz gece gündüz sahada. Semt pazarları çok güzel oldu. Aktivite merkezimiz de öyle. Alt geçit tamamlandı. İçme suyu projesi devam ediyor. Aksaray’da güzel gelişmeler oluyor. Ben Aksaray’a yaptığı hizmetlerden dolayı Haluk Başkanımıza teşekkür ediyorum. Esnaflarımızın da daima yanında olduğunu için esnaflar adına da teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Sohbet ortamında devam eden görüşme, karşılıklı fikir alışverişiyle devam etti.