KONSİAD GÜMÜLCÜNE DE SÜNNET ŞÖLENİ DÜZENLEDİ

KONSİAD Konya Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydın KONSİAD 'ın organize etmiş olduğu Yunanistan Gümülcine deki sünnet merasimine katıldı.

KONSİAD Konya Şube Başkanı Sayın Hasan Hüseyin Aydın  KONSİAD 'ın organize etmiş olduğu Yunanistan Gümülcine deki sünnet merasimine katıldı. Sayın Aydın ''Allah sağlık içinde nice mürüvvetlerini görmeyi hepimize nasip etsin inşallah. Geleceğimizi daha ileriye taşıyacak olan çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır.

Hayatlarının dönüm noktalarından biri olan sünnet merasimlerinde çocuklarımızın ve ailelerinin heyecanlarına tanıklık ettiğimiz için çok mutluyuz.Yavrularımız bize Allah'ın en büyük nimetidir. Çocuklarımıza gereken önemi vermezsek güçlü bir gelecekten bahsedemeyiz.Çocuklarımız için payımıza düşen ne ise yapmaya devam edeceğiz. Birlik ve beraberliği,yardımlaşmayı artıran böylesine güzel bir organizasyonun fevkalade önemli olduğuna inanıyorum.

Her zaman birlik beraberlik içinde olalım ve ne büyük toplum olduğumuzu ve birlik beraberliğimizi kimsenin bozamayacağını gösterelim.Çocuklarımıza hayırlı,huzurlu ömürler diliyorum. Bütün Çocuklarımızın bahtı açık olsun.'' dedi.