ATSO YÖNETİMİNDEN FABRİKALARA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu geçtiğimiz günlerde ilimiz genelinde yaşanan kuvvetli ve sağanak yağışlar neticesinde zarar gören Organize Sanayi Bölgesinde ki fabrikalara geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

22 Haziran 2019 - 10:58

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rafet Altınpınar ve Sayman Üye Ahmet Pektaş’tan oluşan heyet iş adamlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Her zaman yatırımcıların yanında olduklarını dile getiren ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, ziyaretler sırasında yaptığı açıklama da “Şehrimizin geçtiğimiz günlerde yaşadığı şiddetli yağmur yağışları neticesinde Organize Sanayi Bölgemizde birçok fabrikamızda zarar meydana gelmiştir. Yağışlardan en fazla zararı gören Tuzgölü tarım, Beyhan Mobilya, Okutan Madencilik firmamızın yöneticilerini ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ileterek bilgi aldık.

İş Dünyasının öncü kuruluşu olan Ticaret ve Sanayi Odamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süre zarfında da yatırımcılarımızın yanındadır. Her türlü desteği ve elimizden gelen her türlü yardımı yapacağımızı ve iş adamlarımızın yanında olduğumuzu yaptığımız ziyaretler sırasında dile getirdik. 

Yatırımcılarımız ile ayrıca ekonomiye yönelik ziyaretlerimiz sırasında hasbihâl etme imkânımız da olmuştur. Kendilerini şehrimize vermiş oldukları büyük katkılardan dolayı bir kez daha teşekkür ederek yaşanan doğa olayından dolayı geçmiş olsun dileklerimizi bir kez daha iletiyoruz” Dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..