BÜYÜK BİRLİK PARTİSİNDE AHMET KARAMAN AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU

Büyük Birlik Partisi Aksaray İl başkanı Aksaray'ın Yalnız adamı Ahmet Karaman Büyük Birlik Partisi Aksaray Belediye başkanlığına Aday adayı olduğunu açıkladı.

06 Aralık 2018 - 07:13

Ahmet Karaman Yaptığı Yazılı açıklamada; "Aksaray Büyük Birlik Partisi Yerel seçimlere bir şehrin kaderini belirlemek için halkın eline geçen en büyük koz olarak bakmaktadır. Değerli hemşehrilerimizden düne ve bugüne, verilen sözlere, yapılan icraatlara, kalkmayan uçağa, dumanı tütmeyen trene, turisti , reklamı olmayan doğal, tarihi ve milli değerlerimize, bir kayak merkezi bile bulunmayan İç Anadolu'nun en heybetli dağlarından biri olan Hasan Dağına, suyuna, yoluna bakmalarını istirham ediyoruz.

Günü kurtarmak amacıyla yapılan çalışmalar değil bizim hedefimiz ve gayemiz. Bizim hedefimiz Aksaray'a hak ettiği değeri kazandırmaktır. Bu kutsal görev içinde Aksaray'ın her sokağını karış karış bilen, bütün köyleriyle mahallesiyle hemhal olmuş, Aksaray'ın ve Aksaraylının halini derdini bilen, yalnız başınada olsa doğru bildiğini haykırmaktan çekinmeyen, dik durup düz yürüyen, adalette Hz. Ömer'in çizgisinde yürüyen Ahmet KARAMAN yerel seçimlerde Büyük Birlik Partisinin Aksaray Belediye Başkan aday adayıdır.Allah hayırlı mübarek eylesin." dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AKSARAY'DA İKİ LÜKS CİP ÇARPIŞTI, KAZADA ARAÇLAR HURDAYA DÖNDÜ
AKSARAY'DA İKİ LÜKS CİP ÇARPIŞTI, KAZADA ARAÇLAR HURDAYA...
AKSARAY'DA DOLANDIRICILIK, KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN KILMA, CİNSEL SALDIRI SUÇLARINDAN 2 KİŞİ TUTUKLANDI
AKSARAY'DA DOLANDIRICILIK, KİŞİYİ HÜRRİYETİNDEN YOKSUN KILMA,...