KAFAYI ÇEKİP ARACIN KOLTUĞUNA OTURDU, MİNİBÜSÜ GÖLETE UÇURDU

68 AAV 93* Plakalı hafif ticari aracı kullanan Aşırı alkollü Fevzullah Ş. (40) Aksaray'ın Ortaköy ilçesi Balcı Kasabası,girişinde bulunan Kepir göleti yakınından geçerken direksiyon hakimiyetini kaybederek aracı ile göletin serin sularına uçtu. Yoldan geçenlerin yardımıyla araçtan çıkartılan aşırı alkollü sürücüyü olay yerine giden Sağlık ekipleri tedavi için ikna etmek için yoğun çaba harcadılar.


KAFAYI ÇEKİP ARACIN KOLTUĞUNA OTURDU, MİNİBÜSÜ GÖLETE UÇURDU

68 AAV 93* Plakalı hafif ticari aracı kullanan Aşırı alkollü Fevzullah Ş. (40)   Aksaray'ın Ortaköy ilçesi Balcı Kasabası girişinde bulunan  Kepir göleti yakınından geçerken direksiyon hakimiyetini kaybederek aracı ile gölete uçtu.

Yoldan geçenlerin yardımıyla araçtan çıkartılan aşırı alkollü sürücüyü olay yerine giden Sağlık ekipleri tedavi için ikna etmek için yoğun çaba harcadılar.

Olay yerine giden Ortaköy itfaiyesi görevlileri ve çevredeki vatandaşların yardımıyla alkollü sürücü Ambulansa bindirilerek Ortaköy Devlet Hastanesine  götürüldü.

Hastaneyi birbirine kattı

Alkollü sürücü Fevzullah Ş. (40)  tedavi için götürüldüğü Ortaköy devlet Hatanesi Acil servisi görevlilerine zorluk çıkartılması üzerine Jandarma ek görevli göndererek saldırgan tavırlar sergileyen Alkollü sürücü Fevzullah Ş. (40)tedavisinin ardından  ifade için Ortaköy Jandarma karakoluna götürüldü.

Olay ile ilgili soruşturma sürüyor.