YENİKENTTE YOĞUN KALABALIKLI MİTİNG YAPILDI

Merkezde seçim sakin geçerken ilçe ve beldelerde seçimler daha hararetli. Siyasi partilerin adayları birebir çalışmalar yaparken, seçim büroları'da açarak seçmenlerini sıcak tutmaya çalışıyor.

-
11 Şubat 2019 - 08:06

      Merkezde seçim sakin geçerken ilçe ve beldelerde seçimler daha hararetli. Siyasi partilerin adayları birebir çalışmalar yaparken, seçim büroları’da açarak seçmenlerini sıcak tutmaya çalışıyor. Pazar günü Yenikent kasabasında Ak Parti adayı Mehmet Akdere’nin yaptığı akşam mitingi şehir mitingi gibi kalabalıktı. Mitinge Ak Parti il başkanı Hüseyin Altınsoy, merkez ilçe başkanı Hamza Aktürk ve teşkilat mensuplarıda katıldı

      Mitingde bir konuşma yapan Belediye başkanı ve Ak Parti adayı Mehmet Akdere 5 yıl içerisinde Yenikent’e yaptığı hizmetleri uzun uzun anlatarak, “ yaptıklarımızı biliyorsunuz, bundan sonra yapacaklarımızda yaptıklarımızın teminatıdır. Allahın izni ile gösterdiğiniz bu teveccüh ve kalabalık yeniden seçileceğimizin bir göstergesidir. Sizlerin istek ve talebi üzerine yeniden aday oldum. Tekrar seçileceğimizden bir kuşkumuz yok. İnşallah sizleride mahcup etmeyeceğiz” dedi.

      Kendiside Yenikentli olan il başkanı Hüseyin Altınsoy da yaptığı konuşmada şunları söyledi; "Yenikent kararını vermiş, 2014 deki mitingden daha coşkulu bir miting görüyorum. 31 Mart'ta Ak Parti ve Başkanımız Mehmet Akdere kazanacak inşallah" dedi.
Başkan daha sonra; "Aksaray'da yapılacak olan 2.Organize Sanayi Projesinin YENİKENT ve SULTANHANI arasında bulunan arazi üzerine yapılacağını” söyledi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..