-

Bursa Riva pastane cafe bıstro, Bursa'nın tercihi Kalitenin adresi

Riva pastane cafe bıstro, pasta ve çikolata imalatını sanata dönüştürerek, sektörde kendini ispatlamış ve marka olmayı başarmış bir kuruluştur. Riva pastane cafe bıstro, ürün yelpazesini her geçen gün yükselterek Bursa’da fark oluşturmaya devam ediyor...

Bursa Riva pastane cafe bıstro, Bursa'nın tercihi Kalitenin adresi
13 Şubat 2020 - 13:57
Riva pastane cafe bıstro, pasta ve çikolata imalatını sanata dönüştürerek, sektörde kendini ispatlamış ve marka olmayı başarmış bir kuruluştur. Riva pastane cafe bıstro, ürün yelpazesini her geçen gün yükselterek Bursa’da fark oluşturmaya devam ediyor.

 

Riva pastane cafe bıstro, günlük ve taze olarak yaptığı pastalarda özenle seçtiği ürünleri kullanıyor. Pastanın sizin için mutluluk anlamına geldiğini biliyor ve yaptığı her pastanın mutlu günlerinizi taçlandırmasını sağlıyor. Riva pastane cafe bıstro Pastacılık sektöründe yılların verdiği tecrübe ve kaliteden ödün vermeyen ustalarıyla hayalinizdeki pastayı damağınıza getiriyor.

Bursa'nın aranan mekanı Riva pastane cafe bıstro

Günlük ve taze olarak hazırladığı birbirinden lezzetli ürünleriyle hemen yanı başınızda olan Riva pastane cafe bıstro, kuru pasta ve yaş pastaları ile Bursa'da İlk tercihtir. Kaliteli malzeme kullanımı ve Riva pastane cafe bıstro nun sevgisi ile zenginleşen kuru pasta ve yaş pasta çeşitleri en fazla tercih edilen ürünlerdir. 

               Riva pastane cafe bıstro

ADRES: İhsaniye Mahallesi okul caddesi 68/b BURSA

GSM: 0542 547 12 15

HARİTA İLE YOL TARİFİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

 

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

İNSTAGRAM SAYFAMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum