-

En İyi Yatırım Kuruluşu Ödülü

En İyi Yatırım Kuruluşu Ödülü
24 Ocak 2023 - 21:58
Premium investment verdiği üstün kalitede hizmet ve yatırımcılarına sunduğu kazanç fırsatlarıyla en iyi yatırım kuruluşu ödülü almaya hak kazanmıştır. 2012 yılında kurulan online yatırım firması Avusturalya’dan almış olduğu lisans ile hizmetlerini sunmaktadır. Sektörün en prestijli ödüllerini firma 2022-2021 yıllarında toplamaya devam etmektedir. Ödül verilmeden önce sektörde bulunan bütün çevrimiçi yatırım yapma olanağı sunun firmalar detaylı şekilde incelenmektedir. Yapılan inceleme sonucunda ise firma deneyimli, eğitimli ekibi ve kullandığı son teknoloji ile ödüle layık bulunmuştur. Firma deneyimli yatırımcıların yanı sıra yeni yatırımcıların da sunduğu yöntemlerle kazanç elde edebilmesini sağlıyor. Bu amaçla çevrimiçi eğitimler, seminerler düzenleniyor. Ayrıca verdiği kesintisiz canlı destek ile müşterilerinin tüm sorularına anlık cevap bulabilmesini sağlıyor. Aynı zamanda piyasa duyarlılığının takip edilebilmesi amacıyla günlük analizler firmanın sitesinde yer almaktadır.

Premium investment İle Yatırımlar Nasıl Değer Kazanıyor?

Premium investment LLC küresel piyasaları yakından takip etmeyi ve 700’den fazla yatırım aracı ile yatırım yapabilmenizi sağlamaktadır. Yatırımların güvenle yapılmasını lisanslı bir platform olması ile başarmaktadır. Günlük yapılan piyasa incelemeleri sonucunda hazırlanan raporlar ve uzmanlar tarafından hazırlanan sinyaller müşterilere sunuluyor. Genç, dinamik ve eğitimli olan ekibi ile firma yatırımlarınızı doğru yönlendirebilmenizi sağlamaktadır. Kullandığı yüksek teknoloji ile işlemlerin hızla ve kolayca sonuçlandırıldığı ECN broker firması olarak hizmet vermektedir. Premium investment premium investment ile yatırımlarınızı şu şekilde değerlendirebiliyorsunuz.
  • Firmada açacağınız hesap ile hisse senedi, döviz çiftleri, kripto para çiftleri, çok çeşitli emtiaların alım satım işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Hesabınıza güvenli olan tüm yatırım yöntemleri ile yatırım yapabiliyor ve para çekebiliyorsunuz.
  • Yaptığınız yatırımlarla bonus kazanıyorsunuz
  • Yatırım yaparken satış fiyatından çekerken alış fiyatından hesaplama yapılıyor.
  • Çevrimiçi yatırım yapmaya yeni başlıyorsanız demo hesabı açarak deneyim kazanabiliyorsunuz.
  • 7/24 olarak profesyonel ekibinden canlı destek alabiliyorsunuz

Premium İnvestment Hacim Rekoru Kırıyor

Çevrimiçi yatırım yapılabilen pek çok alan bulunmaktadır. Borsa, döviz, kripto paralar, çeşitli emtia grupları olarak her birinin işlemlerinin yapıldığı farklı platformlar bulunuyor. Finans firmasında hesap açtığınızda ise tüm bu alanlarda aynı hesap üzerinden alım satım işlemlerini yapma imkanı bulabiliyorsunuz. Böylece yatırım portföyünüzü istediğiniz şekilde genişletebiliyorsunuz. Yatırım portföyünün geniş olması ile her sektörün en çok kazandıran araçlarını takip ederek kazanç elde edebiliyorsunuz. Profesyonel ekibi, işlemlerin hızla sonuçlanması, yapılan alım satım işlemleri ile sahip olunan kazançlar sorun yaşanmadan çekilebilmektedir. Bu özelliği ile güvenilir olduğunu kanıtlayan Premium investment müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Güçlü sermayesi ile de firma hacim rekorunu kırmaya devam ediyor. Rekabetçi spread ve swap oranları ile yüksek kar elde etme imkanı sunuyor. Kaldıraç işlemlerini de güçlü mali yapısı ile müşterilerinin yapmasına olanak sağlamaktadır.

Premium investment Almanya Şubesini Açıyor

Güvenilir ECN brokeri olarak hizmet veren firma kullanıcı dostu ara yüzü ile çevrimiçi olarak alım satım işlemi yapmak isteyen kişilere hizmet vermektedir. Alım satım işlemleri yapılması sırasında düşük komisyon oranları yer almaktadır. Kesinlikle müşterilerden gizli ücretler alınmamaktadır. 35 dilde yüksek hızlı ticaret olanağı sunmaktadır. Oluşturduğu üst düzey müşteri memnuniyeti ile adını uluslararası piyasalarda daha çok duyurmaktadır. Premium investment LLC Almanya şubesini açarak orada yaşayan kişiler içinde doğru yatırım yapma imkanını sunmaya başlıyor. Ülkemizde bulunan yatırımcılar içinde doğru adres olmayı başarıyor. Daha önce çevrimiçi olarak hiç alım satım işlemleri ile yatırım yapmamış kişiler dahi alacakları eğitimler ile yüksek kar elde etmeye başlayabilmektedirler. Siz de firmada demo hesabınızı hemen açabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://premiuminvestmentllc.com/ ziyaret edin.    

YORUMLAR

  • 0 Yorum