-

Natura Ahşap Bakım ve Masaj Masası- Efes

Natura Ahşap Bakım ve Masaj Masası- Efes
31 Ağustos 2022 - 11:36
Kendimizi yorgun hissettiğimiz durumlarda aklımıza gelen belki de ilk şey masaj yaptırmaktır. Masajın konforu da oldukça önemlidir. Masaj yüzyıllardır değişmeyen bir yaşam tarzı haline gelmiştir. Yoğun iş stresi veya gergin olunan zamanlarda herhangi bir anda rahatlamak için zaman zaman masaja ihtiyaç duyarız. Aynı zamanda ağrıları hafifletme, tedavi etme ve kaslarımızı gevşetmek için de masaja ihtiyaç duyarız. Gayet tabi olarak ağrı ve tedavi konusundaki masajlarda mutlaka bir uzmandan yardım alırız. Masaj esasında bir konfor meselesidir. Kendimizi ne kadar güvende ve ne kadar konforlu hissedersek masajdan alınan verim artar. ProBed masaj yatağı ürünlerimiz ile siz değerli kullanıcılarımıza konfor ve kaliteyi sağlıyoruz. ProBed masaj ürünleri ile masajdan alacağınız verimi en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Kaslarımızda bir ağrı hissettiğimiz durumlarda, stresten kaçıp biraz olsa da gevşemek istediğimizde bir masaj salonunun kapısını çalarız. Hatta maddi durumu yerinde ve iyi olan insanların masaj konusunda iyi olduğu bilinen Tayland ve benzeri ülkeleri sıkça ziyaret ettiği bilinmektedir. Pek çok farklı tekniği ile profesyonel ve uygun araç gereçler ile yapılması gereken masaj, tarihi olarak da çok eskilere dayanmaktadır. İlk olarak Çin’de üç bin yıl önce ortaya çıkan masaj günümüzde bir yaşam tarzı halini almıştır.

ProBed Natura Ahşap Masaj Masası modelimiz ile siz değerli müşterilerimize masajın en önemli noktası olan konforu sunuyoruz. Ahşap detayları ile masaj yatakları arasında en şık görüntülerden birine sahip olan üründe leke tutmayan ve silinebilir özellikte deri döşemeler mevcuttur. Opsiyonel olarak rengi değiştirilebilen üründe yirmi altı danistede altı santimetrelik sünger bulunmaktadır. Melamin kaplı beyaz renk mdf gövdeden imal olan ürün demonte olarak gönderilse de kurulumu oldukça kolaydır. Ürün esneme yapmaz ve masaj esnasında gıcırdamaz. Ürün yüz seksen kilogram taşıma kapasitesine sahiptir. Ürün 700x1900x770 milimetre boyutlarındadır.

ProBed olarak müşterilerimizin geri dönüşlerine ve isteklerine önem veriyor, kullanım kolaylığını sağlamak amacı ile çalışmalarımıza her geçen gün yenisini ekliyoruz. Siz değerli müşterilerimize en iyi satın alım deneyimini yaşatmak ana misyonumuz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum