-

Türk SEM, Google SEO Çalışmalarını Hızlandırdı

Türkiye'nin ilk dijital reklam ajanslarından İstanbul ADCO'dan sonra Türk SEM'i açan Tahir Dinç ve ekibi günümüzde Google SEO konusunda çalışmalarına hız verdi.

Türk SEM, Google SEO Çalışmalarını Hızlandırdı
06 Ekim 2022 - 08:10
Türkiye'nin ilk dijital reklam ajanslarından İstanbul ADCO'dan sonra Türk SEM'i açan Tahir Dinç ve ekibi günümüzde Google SEO konusunda çalışmalarına hız verdi. İstanbul'da ve Aksaray'da ofisleşen Türk SEM, Türkiye geneli ve global markalara hizmet vermeye devam ediyor.
Hizmet alanları içerisinde sadece Search Enginer Marketing bulunan Türk SEM'de Google üzerine çalışmalar bulunabilmekte. Bir süre öne İstanbul'dan Aksaray'a taşınan Tahir Dinç ile beraber Türk SEM ile Aksaray'da çalışmak mümkün.

Turksem.com 'da referanslarına göre ulusal gazetelerden Yeni Birlik Gazetesi, Türkiye'nin en önemli hastane guruplarından Medicine Hospital, sevilen tekstil markalarından Vera Gelinlik referanslarından sadece bazıları.

Google SEO konusunda 2022 yılı itibariyle tam olarak 21 yıllık deneyime sahipler. Kendilerine gelen başvuruların ise sadece %5'lik bir kısmıyla çalışıyorlar. %100 başarı oranını yakalamak istediklerinden dolayı müşterilerinde seçici olduklarını belirtmekteler.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum