AKSARAY'DA TIRIN ALTINDA KALAN SİMİTÇİ YAŞAMINI YİTİRDİ

15 Ekim tarihinde Sanayi mahallesi Sanayi köprüsü alt yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isterken TIR´ın altında kalan ve sağ bacağı kopan Alican Kılıç(45) ağır yaralı olarak sevk edildiği Mersin Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

-
17 Ekim 2019 - 16:47

15 Ekim tarihinde Sanayi mahallesi Sanayi köprüsü alt yaya geçidinde yolun karşısına geçmek isterken TIR´ın altında kalan ve sağ bacağı kopan Alican Kılıç(45) ağır yaralı olarak sevk edildiği  Mersin Tıp Fakültesi Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen  kurtarılamadı.
 
Kaza, 15 Ekim´de saat 08.00 sıralarında Yeni Sanayi Mahallesi sanayi sitesi girişindeki yaya geçidinde meydana geldi. Elindeki tepsiyle sanayi sitesinde simit satarak geçimini sağlayan  Alican Kılıç, yaya geçidinden yolun karşısına geçmek isterken,Mustafa Solmaz (24) yönetimindeki 31 SM 190 tahta yüklü TIR, çarptı. TIR´ın altında kalan Kılıç´ın sağ bacağı diz üstünden koptu. Ağır yaralı olarak Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi´ne kaldırılan Alican Kılıç´ın hayati tehlikesinin devam etmesi üzerine,Mersin Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.Ağır yaralı olarak tedavi gören Kılıç burada da yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..