AKSARAY EMNİYET MÜDÜRÜ MURAT KOLCU CUMHURİYET HALK PARTİSİNİ ZİYARET ETTİ

CHP Aksaray il başkanlığını ziyaret eden Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU parti yetkilileri ile görüştü.

-
27 Kasım 2019 - 10:26

CHP Aksaray il başkanlığını ziyaret eden Aksaray İl Emniyet Müdürü Murat KOLCU parti yetkilileri ile görüştü.

Konuya ilişkin Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl başkanı Ramazan Koçak Verdiği bilgide "Partimizi ziyaret eden Aksaray İl Emniyet Müdürümüz Sn. Murat KOLCU ile ilimizin huzuru, güvenliği, Emniyet Müdürlüğümüzün faaliyetleri ve amacı;

Aksaray ilinde çocuklar ve gençlerin, sosyal alanda yaşam kalitesini artırmak, sosyal, kültürel ve eğitsel faaliyetlerle suç ve suçlardan korumak, moral ve motivasyonunu yüksek tutarak toplumsal yaşamın içinde tutmak, kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak; ihmal ve istismara açık, suça itilme riski fazla olan sokakta çalışan veya çalıştırılan çocukları sokaklardan uzak tutmak, okula devamsızlık yapan çocukları eğitim ve öğretime devamlılıklarını sağlamak, kadına yönelik şiddeti en aza indirgemek ve ilimize göçle gelmiş, uyum sağlayamamış veya sosyal ve ekonomik yönden dezavantajlı çocukların şehir yaşamına dahil edilerek olumsuzlukları azaltmak olan “MUTLU ÇOCUKLAR MUTLU YARINLAR” Projesi hakkında konuştuk.

Bu nazik ziyaretlerinden dolayı Emniyet Müdürümüz Sn. Murat Kolcu’ya çok teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..