ATSO BAŞKANI GÖKTAŞ’TAN YURT DIŞI FUAR AÇIKLAMASI

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, 2020 yılı Yurt dışı fuar organizasyonları hakkında açıklamalarda bulundu.

-
29 Ocak 2020 - 14:55

Geçtiğimiz yıllar içerisinde yurt dışı fuar organizasyonlarının katılımın az olması nedeniyle düzenlenemediğinin ve bu sorunun önüne geçildiğinin altını çizen Göktaş, yaptığı açıklama da “2020 yılında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak yurt dışı fuar organizasyonlarına yeni bir dönem başlatıyoruz. 2019 yılında startını verdiğimiz yurt dışı organizasyonlarını 2020 yılında daha fazla artırarak düzenleyeceğiz. Bundan önceki yıllarda Oda olarak Yurt Dışı Fuar Organizasyonu düzenlemek istediğimizde katılımın az olması nedeniyle başarısız olunuyordu fakat Konya Ticaret Odamız ile yaptığımız kardeş oda protokolü kapsamında bu sorunun önüne geçmeyi planlıyoruz.

Bu kapsamda herhangi bir sektörde yurt dışı fuar organizasyonu olduğunda katılım az bile olsa Konya Ticaret Odası ile birleşecek ve İki Kardeş Odanın üyelerini birlikte göndereceğiz. Bizler üyelerinin sorunlarına çözüm odaklı bakış açısına sahip bir kuruluş olarak üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda hareket ediyoruz. Fuarlar nasıl ki en büyük ve en kapsamlı Pazarlar ise bizlerinde görevi katılım göstermek isteyen üyelerini bu pazarlarla buluşturmaktır. Aksaray adına önemli bir adım olarak düşündüğümüz yeni dönemin verimli geçmesini diliyorum” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..