GÜLAĞAÇ İLÇE EMNİYET AMİRLİĞİNDEN ASAYİŞ VE GÜVEN UYGULAMASI

Türkiye genelinde yapılan,Türkiye huzur ve güven uygulaması kapsamında, Gülağaç ilçesinde de denetimler yapıldı.

-
31 Ağustos 2020 - 08:15

Türkiye genelinde yapılan,Türkiye huzur ve güven uygulaması kapsamında, Gülağaç ilçesinde de denetimler yapıldı.


Uygulama; genel asayişin ve kamu düzeninin  devamımın her zaman ve her yerde güvenlik güçlerimizin varlığını vatandaşa hissettirerek alanda görünür olunması, başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesi amacıyla; kamu kurum ve kuruluşları civarında, stratejik öneme haiz bölgelerde, özellikle vatandaşlarımızın yoğun olarak bulundukları yerlerde gerçekleştirildi.
 
Bu kapsamda İlçe de bir çok noktada denetim yapıldı.  Gülağaç İlçe Emniyet Amiri Yusuf Canevi’nin bizzat katılım ve Koordinesinde yapılan denetimlerde, kimlik sorgulaması, sosyal mesafe, maske ve genelge gereği, gerekli kontroller yapıldı.

“Türk Polis Teşkilatı olarak başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleyen şahıs ve şahıslar ile mücadelemizi ve aranan şahısların yakalanmasına yönelik çalışmalarımızı yasal sınırlar içerisindeki görev, yetki ve sorumluluklarımıza bağlı kalarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tavizsiz bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz” denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..