-

35 YILIK FAKÜLTE ARKADAŞLIĞI AKSARAY'DA BULUŞTURDU

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 1987 Girişliler sınıf arkadaşları Av. Fahrettin Özyön'ün yaptığı organize ile 24-26 Haziran tarihleri arasında 3 gün Aksaray'da bir araya geldiler.

35 YILIK FAKÜLTE ARKADAŞLIĞI AKSARAY'DA BULUŞTURDU
30 Haziran 2022 - 20:24
Üst düzey Hakim Savcı Noter ve Avukatlardan oluşan buluşmaya Türkiye'nin çok değişik illerinden 80 kişi civarında sınıf arkadaşı katıldı. TRT sanatçısı Bahadır Özüşen ve Aksaray Sonat müzik grubu programa renk kattı. 

Birçoğu aileleri ile katılan katılımcılar yapılan organizasyondan çok memnun kaldıklarını, Aksaray ve Kapadokya'ya hayran kaldıklarını dile getirdiler. 

24 Haziran Cuma günü Sultanhanı'nı Belediye Başkanı Fahri Solak rehberliğinde gezen Hukukçular cumartesi günü; Saratlı Kasabası yeraltı şehrini, Aşıklıhöyük kazı alanını, Selime Manastırını, Güzelyurt Yüksek Kilise ve Kilise Camii ile Güzelyurt'u gezdiler. 
Pazar günü ise Nevşehir- Göreme Avanos ve Ürgüp ilçelerini gezen Hukukçuların çoğunluğu pazar günü, bir kısmı ise Pazartesi günü Aksaray'dan ayrıldılar. 


Program ile ilgili bir açıklama yapan Avukat Fahrettin Özyön, 2017 yılından itibaren sınıf arkadaşlarıyla değişik yerlerde bir araya geldiklerini, 35 yıllık sınıf arkadaşlarını Aksaray'da misafir etmekten mutluluk duyduğunu belirtti

YORUMLAR

  • 0 Yorum