-

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI AKTÜRK'TEN TEŞEKKÜR MESAJI

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti İl Başkanlığına atanan Hamza Aktürk, kendisine yapılan hayırlı olsun ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI AKTÜRK'TEN TEŞEKKÜR MESAJI
04 Nisan 2023 - 12:55
Göreve atandığı günden itibaren hızla çalışmalarına başlayan İl Başkanı Hamza Aktürk, bir taraftan kendisine hayırlı olsun için gelen misafirlerini ağırlarken, bir taraftan teşkilat çalışmaları için gece gündüz çalışıyor.
Önümüzde ülkenin geleceği konusunda çok önemli bir seçim olduğunu ve bunun için kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığını vurgulayan Başkan Aktürk, “Cumhur İttifakımızla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı 14 Mayıs’ta yeniden Cumhurbaşkanı seçeceğiz. Ülkemiz ve Aksaray’ımız için koşturmaya devam edeceğiz. Her zaman dediğimiz gibi işimiz, vaktimizden çok. Artık seçim arifesindeyiz. Daha çok sahada olacağız. İl başkanlığımızda daha az bulunacağız, Talebi ve önerisi olan vatandaşlarımız için İl başkanlığımızda nöbetçi başkanlarımız devamlı bulunacaktır. Tekrar bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunan, bulunmak isteyip de vakti olmayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim.”
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum