-

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI ALTINSOY "YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye’de artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı yolculuğuna 1994 yılında İstanbul’dan başlamış, siyasetin, insanlara etkin bir şekilde hizmet etmek ve sorunları çözmek olduğunun bilinciyle yeni bir belediyecilik anlayışının Aksaray’da en güzel şekilde ortaya konulduğunu aktaran AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Cumhurbaşkanımızın bayraktarlığını yaptığı bu belediyecilik anlayışını ilimizde hayata geçiren Aksaray Belediyemizi ve tüm belediyelerimizi tebrik ediyorum.” Dedi.

AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI ALTINSOY "YAPTIKLARIMIZ, YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR"
07 Ekim 2022 - 09:05
Ak Parti Aksaray İl başkanı Hüseyin Altınsoy Salihler diyarı Aksaray’a kazandırdığı ve kazandıracağı projeler ile vizyon projelerin baş mimarı olan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ve ekibini tebrik ederek “Dünya liderimizin İstanbul’dan meşalesini yaktığı yeni belediyecilik anlayışı ile hem ülkemiz hem de şehrimizin çehresi değişmiştir. Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’in şehrimize görsel güzellik kazandırmak amacı ile hayata geçirdiği enerji tasarruflu dekoratif aydınlatma çalışmaları, peyzaj çalışmaları, yeni nesil trafik ışıkları, tarihi binaların aydınlatılması, ay yıldızlı aydınlatmalar ve şehir giriş çıkışlarının aydınlatılması gibi çalışmalarla Aksaray’ımıza prestij kazandırmıştır.”
Aksaray Belediyesi’nin çevre konusunda da örnek çalışmalara imza atmasının memnuniyet verici olduğunu dile getiren Başkan Altınsoy, “Park ve bahçeler başta olmak üzere birçok bölgede 3.5 yılda 100 binden fazla yetişmiş ağacı diken Aksaray Belediyemiz fidanları kendi seralarında yetiştirmesi de diğer belediyelere de ilham kaynağı olmuştur” dedi.
Aksaray Belediyesinin altyapı çalışmalarına da değinen Altınsoy, “Altyapı olmadan üstyapının herhangi bir önemi olmaz. Bir şehir için en temel meselelerden birisi olan altyapı zor, meşakkatli, maliyetli, destek ve sabır işidir. Belediyemizde üzerine düşeni yapmış, şehrimizin en az 30 yıllık belki de 50 yıllık altyapı sorununu toprağa gömmüştür. 180 kilometre içme suyu şebeke hattı, 80 kilometre asbest boru değişimi, 39 kilometre kanalizasyon hattı, 20 kilometre yağmur suyu hattı yapıldı. Her zaman dediğimiz gibi yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Belediye Başkanımız Dr. Evren Dinçer’e, ekibine ve tüm belediye başkanlarımıza halkımıza yapacakları hizmetlerde başarılar diliyorum
.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum