-

AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY; "LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMÜYOR"

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; "Bugün, adını anma gereği dahi duymadığım bir siyasi parti il başkanının açıklamasını esefle okudum. Şehrimize kazandırılan hizmetlerden rahatsız olmaları gerçekten beni şaşırttı." dedi.

AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY; "LAFLA PEYNİR GEMİSİ YÜRÜMÜYOR"
18 Kasım 2020 - 18:53
Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, belediyelere yapılan ek ödenek konusunda sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu.

Altınsoy açıklamasında: "AK Parti Aksaray ailesi olarak çalışmalarımızı hem yerelde, hem de genelde yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz.

Normale dönüş süreci ile birlikte hızımızı artırarak, şehrimizin kazanımlarını artırmak adına valimiz, milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, teşkilatımız, STK ve Oda başkanlarımız ile gecemizi gündüzümüze katarak, taş üstüne taş koymanın derdindeyiz.

Bugün, adını anma gereği dahi duymadığım bir siyasi parti il başkanının açıklamasını esefle okudum. Şehrimize kazandırılan hizmetlerden rahatsız olmaları gerçekten beni şaşırttı. Daha kendi içlerinde barışı sağlayamayanlar, kimlerle beraber olduklarını, kime hizmet ettiklerini, kimlerle yol yürüdüklerini dahi netleştiremeyeler, bizim hizmetlerimizden rahatsız olduklarını beyan etmektedirler.

Maalesef lafla peynir gemisi yürümüyor.

Bizler, AK Parti ailesi olarak bakanlık ve kurum kapılarını aşındırarak, ek ödenek aktarımı, proje desteği, yatırımların alınması, istihdamın artırılması, şehrimizi ileriye taşıyacak projelerin hayata geçirilmesi konusunda önceden olduğu gibi bundan sonrada durmadan, yorulmadan çalışarak, hemşerilerimizin hizmetkarı olmaya kararlı bir şekilde devam edeceğiz.

Şehrimiz, hizmetlerin en iyisine layıktır.

Aksaray’ımızın Hükümetimiz tarafından yapılan hizmetlerden daha fazla istifade etmeye ihtiyacının olduğu bilinci ile hareket ederek, çalışmalarımızı bu minvalde sürdüreceğiz, lafla değil icraatları ortaya koyarak yolumuza devam edeceğiz." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum