-

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER 'TEŞEKKÜRLER AKSARAY'

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Aksaray Belediye Başkanlığına seçilen Evren Dinçer, yayımladığı mesajda Aksaray halkına teşekkür etti.

AKSARAY BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER 'TEŞEKKÜRLER AKSARAY'
16 Nisan 2019 - 11:08
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı görevini sürdürdüğü esnada; AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı gösterilen Evren Dinçer, 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Aksaray Belediye Başkanı olarak seçildi.

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, 31 Mart’ta gerçekleşen mahalli idareler seçimlerini değerlendirdi. Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Ülkemizde her noktasında olduğu gibi şehrimizde demokratik olgunluk içerisinde bir seçimi tamamladık. Seçimlerde bizlere güvenen ve tercihini bizden yana kullanarak oy veren, vermeyen herkese gönülden teşekkür ediyorum.

Ayrıca seçim sürecinde bizleri biran olsun yalnız bırakmayan AK Parti İl yönetimine, merkez ilçe yönetimine, kadın kolları, gençlik kolları ile partimiz bünyesinde görev alan tüm teşkilat mensuplarımıza ayrıca teşekkür ediyorum.

Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi yöneteceğiz. Aksaray bizim şehrimiz. Uygulayacağımız projeler ile şehrimizi marka şehir yapacağız” diyerek yerel seçimlerin hayırlı olmasını diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum