-

AKSARAY'DA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 214 KİŞİ YAKALANDI

Aksaray'da 01-30 Kasım 2022 tarihleri arasında, Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde, çeşitli suçlardan aranan 214 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

AKSARAY'DA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 214 KİŞİ YAKALANDI
05 Aralık 2022 - 11:18
       Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

          Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla icra edilen faaliyetler kapsamında; Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda 01-30 Kasım 2022 tarihleri arasında, Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde, çeşitli suçlardan aranan 214 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiştir.

          Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum