-

AKSARAY EMNİYET MÜDÜRÜ KOLCU 'FORMALİTEDEN ÇIKARSAK RAHAT EDERİZ'

Aksaray’ın yeni emniyet Müdürü Murat Kolcu Bugün saat 11.30 da emniyet müdürlüğüne gelerek Tören alanında bulunan tören kıtasını selamladı...

AKSARAY EMNİYET MÜDÜRÜ KOLCU 'FORMALİTEDEN ÇIKARSAK RAHAT EDERİZ'
26 Eylül 2019 - 16:09
Aksaray’ın yeni emniyet Müdürü Murat Kolcu Bugün saat 11.30 da emniyet müdürlüğüne gelerek Tören alanında bulunan tören kıtasını selamladı Emniyet Müdür Yardımcıları dahil polis memurlarının hazır bulunduğu Teşkilatla tanıştı, tek tek gözlerinin içine bakarak tokalaştı. Daha sonra bir konuşma yapan Kolcu:  Rahmetli babam 17 yıl teşkilatta başarılı bir şekilde görev yaptı büyük abim ve küçük kardeşim Polis Baş Müfettişi olarak Emniyet Müdürü oldular bende 1990 ve 1994 yılları arasında Aksaray’da merkez karakol amirliği yaptım o zamanda ço çalıştım şimdide çok çalışıyorum son nefesime kadarda çalışacağım dedi. Polis Teşkilatı üyelerine damimi duygularını açan Kolcu konuşmasını şu şekilde sürdürdü.

"Ben neden hepinizin gözlerinin içine bakarak elinizi sıktım biliyormusunuz SİZ HEPİNİZ DEĞERSİNİZ. Benim için kıymetlisiniz hiç birinizin başına en küçük bir taş değsin istemem FORMALİTEDEN ÇIKARSANIZ RAHAT EDERİZ diyerek özverili çalışma beklediğini belirtti. Kolcu daha sonra basınm mensuplarını makamında ağırlayarak tek tek tanıştı ve kısa açıklamada bulundu.

Dün itibariyle Aksaraya geldim Somuncu babayı ziyaret ettim Aksaray çok çok büyümüş şehri dolaştım Bugünde Sayın valim Ali Mantıya Uğradım emir ve talimatlarını aldım Allah Aksaray’a hayırlı hizmetler vermeyi nasip etsin Trafik konusunda tecrübeleri dinleyerek çözüm arayacağız Valimizin talimatlarıyla görevimin başındayım biz herkesle iyi diyaloglar içinde çalışacağız Rabbim bizi utandırmasın Aksaray halkına selam ediyorum Bundan önceki Müdürmüz Ali Karabağ’a da verdiği hizmetten dolayı teşekkür eder başarılar dilarim dedi.

Emniyet Müdürü Murat Kolcu Daha sonra Müdür yardımcılarıyla ilk toplantısını yaptı. Bide Bağımsız medya olarak tebrik eder hayırlı vazifeler dileriz.

(bağımsız Medya)

YORUMLAR

  • 0 Yorum