-

AKSARAY İLÇELERİNDE İŞ YERİ VE OTOMOBİL HIRSIZI YAKALANDI

Aksaray İli Sarıyahşi ilçesine bağlı Boğazköy, Bekdik köyleri ve Ortaköy ilçesine bağlı Harmandalı köyünde farklı tarihlerde meydana gelen faili meçhul “Otodan Hırsızlık”, “İş Yerinden Hırsızlık” ve “Diğer Hırsızlık” olaylarına yönelik çalışmalar başlatılmıştır.

AKSARAY İLÇELERİNDE İŞ YERİ VE OTOMOBİL HIRSIZI YAKALANDI
20 Nisan 2021 - 15:16
Aksaray İli Sarıyahşi ilçesine bağlı Boğazköy, Bekdik köyleri ve Ortaköy ilçesine bağlı Harmandalı  köyünde farklı tarihlerde meydana gelen faili meçhul “Otodan Hırsızlık”, “İş Yerinden Hırsızlık” ve “Diğer  Hırsızlık” olaylarına yönelik çalışmalar başlatılmıştır.
         
Konu ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Jandarma Dedektifleri (JASAT) tarafından yapılan araştırma ve haber alma çalışmaları neticesinde; olayları gerçekleştiren şahsın Ç.K. isimli şahıs olduğu tespit edilmiştir. Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden Ç.K. isimli şahsın ikamet ve eklentilerinde yapılan arama sonucunda evin depo olarak kullanılan kısmında gizlenmiş vaziyette  hırsızlık malı olduğu değerlendirilen malzemeler ele geçirilmiştir. Ele geçirilen malzemeler sahiplerine teslim edilmiştir.
 
Operasyon sonucunda; Faili Meçhul kapsamında olan (3) İş Yerinden Hırsızlık, (1) Otodan Hırsızlık, (3) Diğer Hırsızlık olayı olmak üzere toplam (7) olay aydınlatılmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum