-

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL TEŞKİLATI ESKİL'DE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BULUNDU

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ramazan Koçak, parti yöneticileriyle birlikte Eskil’de seçim çalışmalarında bulundu...

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL TEŞKİLATI ESKİL'DE SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BULUNDU
08 Mart 2019 - 10:41
Koçak,  beraberinde Eskil ilçe başkanı Çapan Öztürk, Eskil Belediye Başkan Adayı Yakup Gök, Eskil 1. Sıra İl Genel Meclis Üyesi adayı  Cavit Altan, 3. Sıra adayı Mustafa Uzar, Eskil Belediye Meclis Üyesi Adayları Ergün Koyuncu, Halis Keskin, Halil Görür, Mevlüt  Görür, Hakan Olgaç ile birlikte Eskil ilçe merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi ve ilçe esnaflarını ziyaret etti.

 

Ziyarette Vatandaşların Cumhuriyet Halk Partili adaylara olan  ilgisi gözlerden kaçmazken, Eskil’liler;

Zamlardan, ekonomik krizden, tarımda yaşanan maliyet artışlarından dolayı yaşadığı sıkıntıları İl Başkanı Ramazan Koçak’a anlattılar

Vatandaşların şikayetlerini dinleyen Koçak, “Bu sorunların temelinde  Eskil’li hemşehrilerimizin de % 75 oy verdiği AK PARTİ hükümeti vardır, Eskil bir tarım bölgesidir Anadolu’nun en bereketli topraklarına sahiptir ve 17 yıllık iktidar döneminde tarımın, çiftçinin geldiği durum ortadadır, eğer çiftçi desteklenmezse, üretemezse, Türkiye aç kalır tarım hayvancılık tıkanırsa Türkiye tıkanır “ dedi.

Koçak, “Önümüzde seçim var önünüze sandık konacak tarımı, çiftçiyi, esnafı bu hale getirenlerden hesap sormazsanız, onlara gerekli uyarıyı yapmazsanız bu sıkıntılar katlanarak devam eder” diyerek Eskil’li vatandaşlardan Cumhuriyet Halk Partisi adayları Yakup Gök ve Cavit Altan’a destek istedi.

 

CHP heyetinin ziyaretinden oldukça memnun kalan vatandaşlar da “ Eskilde 40 yıldır devam eden ikilikten bıktık yaşanan çekişmelerden ve ikilikten kaybeden hep Eskil oldu artık yeni isimlerin ve gençlerin önünü açmak lazım artık hem Eskilde hem de Türkiye’de değişime ihtiyaç var diyerek İl Başkanı Ramazan Koçak ve CHP heyetine destek sözü verdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum