-

DİJİTAL MEDYA BUGÜN N.Ö.HD ÜNİVERSİTESİNDE MASAYA YATIRILIYOR!

N.Ö.H. D Üniversitesiyle TİGAD tarafından derneğin Niğde il temsilcisi olan Gazeteci İsmet Ünver’in meslekte 32. yılı anısına düzenlenecek olan çevre illerden de medya mensuplarının katılacağı konferansta Akademisyenler ve konunun uzmanları Dijital medya ve bu medyanın okuryazarlığını irdeleyecekler.

DİJİTAL MEDYA BUGÜN N.Ö.HD ÜNİVERSİTESİNDE MASAYA YATIRILIYOR!
12 Aralık 2022 - 08:20
Kasım ayında Kayseri Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesiyle Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği TİGAD genel merkezi tarafından birlikte düzenlenen konferanstan sonra bugün ise İnternet gazeteciliği Niğde Ömer Halis Demir Üniversitesinde TİGAD Niğde il temsilcisi Gazeteci İsmet Ünver’in mesleğindeki 32 yılı hatırasına düzenlenecek ortak konferansta tartışılacak.

 Üniversite Rektörü Profesör Dr. Hasan Uslu imzasıyla yapılan davette bugün(12 Aralık 2022 Pazartesi) Saat 13.00’de Üniversitenin Kongre ve Kültür merkezi Fuaiye alanında Gazeteci İsmet Ünver’in meslekte 32. yılı hatırasına düzenlenecek proğramda önce Niğde Haberleri sergisi açılacağı.

   Serginin ardından 13.30’da ise üniversitenin merkez yerleşkesi içinde bulunan Şehit Ömer Halisdemir Kongre ve Kültür Merkezi / Salon 107’de düzenlenecek” “Likit Haber ve Enformasyon Sürecinde Yeni Nesil Gazetecilik, Neomedya Okuryazarlığı” Konferansı gerçekleştirilecek.

    N.Ö.HD Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ziya Avşar Moderatörlüğünde gerçekleştirilecek konferansta Erciyes Üniversitesi Öğretim görevlisi Profesör Dr. Vahit İlhan, Ordu Üniversitesi Öğretim üyesi Dr. Ahmet FİDAN ve Democracy for Media Projesi Kayseri Basın Evi Koordinatörü Üstün TUNCER “Likit Haber ve Enformasyon Sürecinde Yeni Nesil Gazetecilik, Neomedya Okuryazarlığı” başlığı altında Dijital medyayı  tartışacaklar.
 
  Gazeteci İsmet Ünver’in mesleğinde 32. Yılı hatırasına düzenlenen sergi ile konferansa Niğde siyasetçileri, akademisyenleriyle bürokrasiyle medyasının yanında Aksaray’dan Orta Anadolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Celil Acar ,Aksaray 68 İnternet Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Avcı ve TİGAD Aksaray il temsilcisi Genç ile civar illerden medya mensupları tarafından takibi bekleniyor.
(Haber Ali Genç)

YORUMLAR

  • 0 Yorum