-

ESKİL KAYMAKAMI KARAALİOĞLU'NDAN AGYC'YE ZİYARET

Aksaray’ın Eskil İlçesi Kaymakamı Kübra Karaalioğlu Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyetine iadei ziyarette bulunarak basın mensupları ile bir araya geldi.

ESKİL KAYMAKAMI KARAALİOĞLU'NDAN AGYC'YE ZİYARET
06 Mart 2019 - 17:07
Ziyarete Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar’ın yanı sıra, Ajans AHA İnternet Haber Sitesi ve Gerçek Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Armağan Şen, Şehrin Nabzı Dergisi Sahibi Derya Özaba, Aksaray Hamle İmtiyaz Sahibi Mücahit Mercan, Aksaray Haberci İmtiyaz Sahibi Mustafa Avcı ve Kent Fm İmtiyaz Sahibi Lokman Gümüşsoy katıldı. 

Ziyarette konuşma yapan Eskil İlçesi Kaymakamı Kübra Karaalioğlu;“Göreve başladığım süre sonrasında ziyaretler ve çalışmaların yoğunluğu nedeniyle iadei ziyaretlerde de biraz geçte olsa tamamlamaya çalışıyorum. Amacımız hep birlikte el ele vererek Eskil ilçemizde hizmet etmek. Bu kapsamda mesai saati gözetmeksizin çalışan gazetecilerimizi de ziyaret etmek istedim” dedi.

Kaymakam Kübra Karaalioğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar;“Basın mensupları olarak amacımız; Aksaray ve ilçelerimiz için olumlu her çalışmada her zaman yardımcı olmaktır. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” ifadesine yer verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum