-

GÜLAĞAÇ İLÇESİNDE 10 YIL 10 AY HAPSİ BULUNAN 1 KİŞİ YAKALANDI

JASAT Dedektifleri ve komando unsurlarının desteğiyle, Gülağaç İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Gülağaç İlçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen devriye faaliyeti esnasında çeşitli suçlardan aranan ve hakkında “10 yıl 10 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen K.S. isimli şahıs düzenlenen operasyonla yakalandı.

GÜLAĞAÇ İLÇESİNDE 10 YIL 10 AY HAPSİ BULUNAN 1 KİŞİ YAKALANDI
13 Mart 2023 - 08:33
Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

    Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda icra edilen faaliyetler kapsamında, Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT Dedektifleri ve komando unsurlarının desteğiyle, Gülağaç İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince, Gülağaç İlçesi mülki sınırları içerisinde icra edilen devriye faaliyeti esnasında çeşitli suçlardan aranan ve hakkında “10 yıl 10 ay” kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu tespit edilen K.S. isimli şahıs düzenlenen operasyonla yakalanarak işlemlerinin tamamlanmasına müteakip adli makamlara sevk edilmiş olup, tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.
   
    Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimize asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum