-

MHP AKSARAY İL TEŞKİLATINDAN ADAYLIK SÜRECİ İLE İLGİLİ DUYURU

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin yayınladığı 10.11.2018 tarihli genelge gereği, partimizin Belediye Başkanlığı, Belediye Meclisi Üyeliği ve İl Genel Meclisi Üyeliği başvuruları 15 Kasım 2018 tarihi itibariyle başlamış olup başvurular 15 Aralık 2018 tarihi saat 17.00 da sona erecektir.

MHP AKSARAY İL TEŞKİLATINDAN ADAYLIK SÜRECİ İLE İLGİLİ DUYURU
15 Kasım 2018 - 13:21
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinin yayınladığı 10.11.2018 tarihli genelge gereği, partimizin Belediye Başkanlığı, Belediye Meclisi Üyeliği ve İl Genel Meclisi Üyeliği başvuruları 15 Kasım 2018 tarihi itibariyle başlamış olup başvurular 15 Aralık 2018 tarihi saat 17.00 da sona erecektir. Buna göre;

A-Belediye Başkan Aday Adayları: Genel Merkez Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığımıza başvurarak aday adaylığı formu doldurup teslim edeceklerdir.

B-Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Üyeliği Aday Adayları: Başvurularını bağlı bulundukları İl ve İlçe Teşkilatlarına yapacaklardır.

İstenen evraklar:

  1-Adli sicil ve arşiv kaydının aslı.(1 adet.aday olunacak yer alınacak belgede                         belirtilecek. e-devletten alınabilir.)

  2-Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını gösteren nüfus cüzdanı fotokopisi (2 adet)

  3-Öğrenim durumunu gösteren diploma örneği. (2 adet.e-devletten alınabilir.)

  4-Askerlikle ilişiği olmadığına dair bilgi. (2 adet.e-devletten alınabilir.)

            Bu bilgiler ışığında aday adayı olacak dava arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun diyorum ve 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerin öncelikle ülkemize Aksaray'ımıza ve partimize hayırlı olmasını cenab-ı Allah’tan diliyorum.

 

                                                                                                   Av. Mustafa ÇÖLKESEN

                                                                                                   MHP Aksaray İl Başkanı

YORUMLAR

  • 0 Yorum