-

Muhtar Adayı İsmail Meral, "ESKİLDER'in faaliyetleri gurur verici"

Eskil Merkez Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Meral geçtiğimiz Pazar günü, Konya’da faaliyet gösteren ve kısa adı ESKİLDER olan Eskil Kültür, Eğitim ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

Muhtar Adayı İsmail Meral, "ESKİLDER'in faaliyetleri gurur verici"
06 Şubat 2019 - 09:31
Ziyarette, dernek başkanı Süleyman Altan ve dernek üyeleriyle sohbet eden Meral, ESKİLDER’in faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek, “Bir Eskilli olarak yapılan çalışmalardan dolayı gurur duyuyorum.” Dedi.

Meral, “Özverili çalışmaları kapsamında sık sık Eskil’e de gelen dernek yönetimindeki Eskil sevdalılarıyla sık sık görüşme imkanımız oluyor. Başta üniversite öğrencilerine verilen burslar olmak üzere, birlik adına, dirlik adına buradaki Eskillilerin bir güç olması adına yapılan çalışmalar mutluluk verici. İsmail Meral olarak da yaptığınız bu hayırlı çalışmalarda dün olduğu gibi bugün de yarın da hep yanınızda olacağım.” Diye konuştu.

Altan'dan Meral'e teşekkür

Dernek Başkanı Süleyman Altan da, “İsmail Meral her zaman yanımızda olan bize güç veren bir büyüğümüz. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar dilerim, ayrıca İŞKUR'da İş ve Meslek Danışmanı olan oğlu Yener Meral burada Eskilli hemşehrilerimize her zaman destek veren, yol gösteren bir kardeşimiz böyle bir evlat yetiştirdiği için İsmail Meral’e sonsuz teşekkürler. ayrıca bir muhtar adayımızın Konya’ya gelerek bizi ziyaret etmesinden dolayı arkadaşlarımla birlikte memnuniyet duyduk, kendilerine teşekkür ederim.” Dedi.

Ziyaretin sonunda Altan, Meral’e günün anısına derneğin logosunun yer aldığı duvar saati takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum