-

NİĞDE GAZETESİ 20 YAŞINDA, AKSARAY'A SELAMLARI VAR

Niğdenin köklü gazetelerinden olan NİĞDE GAZETESİ 20 yaşında, Orta Anadolu bölgesinin kalkınmasında güç birliğiyle yola çıkan BAĞIMSIZ MEDYA kuruluşu sahibi Abdulkadir Ay Niğde gazetesi sahibi Tuncay Aytaş’ı makamında ziyaret etti.

NİĞDE GAZETESİ 20 YAŞINDA, AKSARAY'A SELAMLARI VAR
10 Ekim 2019 - 08:09
Niğdenin köklü gazetelerinden olan NİĞDE GAZETESİ  20 yaşında, Orta Anadolu bölgesinin kalkınmasında güç birliğiyle yola çıkan BAĞIMSIZ MEDYA kuruluşu sahibi Abdulkadir Ay Niğde gazetesi sahibi Tuncay Aytaş’ı makamında ziyaret etti. Niğde gazetesinin seçkin haber anlayışını taktir ettiklerini ve Sosyal medya hesaplarından günübirlik takip ettiklerini belirten Abdulkadir Ay Gazetenin kendisini ve baskı merkezini gördükten sonra nasıl bir özen gösterildiğini daha iyi anladım diyerek dizgiciden , baskı ustalarına ve özellikle Haber peşinde koşan Niğde Gazetesi personelini ayrı ayrı tebrik ederek 20. Yıllarını kutladı. 

Abdulkadir Ay; ‘’Bağımsız Medya sayesinde Aksaray, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir illerimizden güncel haber paylaşımı sayesinde bölge insanının kendi aralarındaki sevinçlerini, hüzünlerini, ekonomik gelişmelerini hatta bölgesel olarak kalkınma hususunda işbirliği haberlerini okudukları zaman BASIN KURULUŞLARI  sayesinde iller arasındaki dostlukların arttığını hissedebilecekleri  için ihtiyaç duyulduğunda birlikten nasıl bir kuvvet doğacağını da anlamış olacaklardır’’ diyerek geleceğe güvenle baktıklarını belirtti 

Bölge basınının birlikte haber üretme geleneği oluşturmaya çalışıldığı ortamda Niğde İlinde Hem Niğde hemde Bölge kalkınmasını önemseyen Niğde Haber Gazetesi 20. Yılını kutladığını Gazete manşetinden ve Sosyal medya hesaplarından aktarmıştı.

(Bağımsız Medya)

YORUMLAR

  • 0 Yorum