-

Ortaköylüler Derneği 4.Genel Kurulunu Yaptı Faik Kocapınar İle Devam Dedi

Aksaray’daki Ortaköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Çevre Derneği bugün dernek binasında 4.Olağan genel kurul toplantısı yaptı. Tek liste olarak gidilen kongrede mevcut Dernek başkan Faik Kocapınar yeniden başkan seçildi. Geçtiğimiz dönem Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ında katıldığı kongreye çok sayıda Ortaköylü katıldı.

Ortaköylüler Derneği 4.Genel Kurulunu Yaptı Faik Kocapınar İle Devam Dedi
20 Eylül 2021 - 00:40

Aksaray’daki Ortaköylüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma ve Çevre Derneği bugün dernek binasında 4.Olağan genel kurul toplantısı yaptı. Tek liste olarak gidilen kongrede mevcut Dernek başkan Faik Kocapınar yeniden başkan seçildi. 

Geçtiğimiz dönem Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ında katıldığı kongreye çok sayıda Ortaköylü katıldı. Gerçekleşen kongreden sonra başkan Faik Kocapınar kısa bir teşekkür konuşması yaptı. 

Başkan Kocapınar konuşmasında şunları söyledi. Kongremize katıldığınız için sizlere yönetim kurulu üyelerim adına yürekten teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz bir buçuk yıldır pandemiden dolayı derneğimiz aylarca kapalı kaldı. Ama biz yine de  her fırsatta Ortaköylülerin iyi gününde kötü gününde yanında olduk. Belki de programladığımız çalışmalarımızın hepsini gerçekleştiremedik ama yine de her platformumda hemşerilerimizin yanında olmaya gayret ettik.

İnşallah bundan sonrada çalışmalarımız projelerimiz olacak. Aksaray’da yaklaşık 25 bin Ortaköylü hemşerilerimiz var. Onların tüm sıkıntıları bizim , onların derdi bizim derdimiz, yılmadan yorulmadan hemşerilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz, kongreye katıldığınız için tekrar tekrar teşekkür ediyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum