-

VALİ TOPRAK 'BASINA BİLGİ AKIŞINDA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ'

Konya’da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının Bölge ve İl Müdürleri, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

VALİ TOPRAK 'BASINA BİLGİ AKIŞINDA HER TÜRLÜ KOLAYLIĞI SAĞLAYACAĞIZ'
15 Kasım 2018 - 13:23
Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Konya Valiliğine atanan Cüneyit Orhan Toprak’a ziyaretler sürüyor. Cumhurbaşkanlığı İletişim Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı, Anadolu Ajansı Konya Bölge Müdürü Ahmet Kayır, Basın İlan Kurumu Müdürü Özden Konur ile TRT Konya Temsilcisi Özgür Karaçal, Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette, İl Müdürleri yürütülmekte olan basın yayın faaliyetlerinin yanı sıra kurumsal olarak yaptıkları çalışmalar hakkında Vali Toprak’a bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Vali Toprak, basınla işbirliğine her zaman hazır olduklarını dile getirerek “Gazetecilik mesleğinin doğası gereği tüm zorluklara rağmen canla başla çalışan, vefakar basın mensuplarımıza yardımcı olmak ve kamuoyuna doğru bilginin aktarılabilmesi bakımından, basın mensuplarının ihtiyaç duyduğu bilgi akışının karşılanması noktasında her türlü kolaylığı sağlayacağız.” dedi. Konya basınının yerli ve milli duygularla hareket ettiğinin de altını çizen Toprak, bundan memnuniyet duyduğunu ifade ederek, önümüzdeki günlerde Konya’da faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarının yetkilileri ile bir araya geleceklerini de sözlerine ekledi. Ziyaretin sonunda İl Müdürleri, Vali Toprak’a kurumsal yayınlardan ve eski Konya fotoğrafı takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum