-

YEŞİLOVA BELDESİNDE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Yeşilova Beldesi mülki sınırları içerisinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan bir şahsın yakalanmasına yönelik, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, icra edilen fiziki takipler neticesinde R. Ü. isimli şüpheli suçüstü yakalandı.

YEŞİLOVA BELDESİNDE UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN 1 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
10 Eylül 2021 - 16:14
Konuya ilişkin yapılan açıklamada; "Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanmak için satın almak/kabul etmek/bulundurmak suçunun önlenmesi ve şüphelilerin yakalanarak kanun önüne çıkartılması konusundaki kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir.
            Konu ile ilgili yapılan istihbari çalışmalar neticesinde, Merkez İlçe Yeşilova Beldesi mülki sınırları içerisinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan bir şahsın yakalanmasına yönelik, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, icra edilen fiziki takipler neticesinde R. Ü. isimli şüpheli suçüstü yakalanmıştır. Şüphelinin üzerinde, evinde ve eklentilerinde yapılan aramada; bir miktar kubar esrar ve bir adet uyuşturucu madde kullanma aparatı geçirilmiştir.
           
Şüpheli gözaltına alınmış olup, adlî makamlara sevk edilmiştir.
           
Gençlerimizi zehir tacirlerinden korumak amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir.
" denildi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum