-

YEŞİLTEPE BELDESİNDE DOLANDIRICILIK SUÇUNDAN KESİNLEŞMİŞ CEZASI BULUNAN ŞAHIS YAKALANDI

Yeşilova Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından Merkez İlçe Yeşiltepe Beldesinde icra edilen devriye faaliyeti esnasında “Dolandırıcılık” suçundan aranan ve hakkında “4 yıl 8 ay 7 gün” kesinleşmiş hapis cezası bulunan S. E. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

YEŞİLTEPE BELDESİNDE DOLANDIRICILIK SUÇUNDAN KESİNLEŞMİŞ CEZASI BULUNAN ŞAHIS YAKALANDI
21 Kasım 2022 - 09:25
Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

          Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda icra edilen faaliyetler kapsamında, Yeşilova Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri tarafından Merkez İlçe Yeşiltepe Beldesinde icra edilen devriye faaliyeti esnasında “Dolandırıcılık” suçundan aranan ve hakkında “4 yıl 8 ay 7 gün” kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.E. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

          Gözaltına alınan yakalamalı şahıs, işlemlerinin tamamlanmasına müteakip adli makamlara sevk edilmiş olup, tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

          Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimize asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum