2020 YILININ İLK AHİLER KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI NEVŞEHİR'DE YAPILDI

2020 Yılının ilk Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir’de gerçekleştirildi.

-
14 Ocak 2020 - 14:26 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 16:45

2020 Yılının ilk Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı Nevşehir’de gerçekleştirildi.

Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında AHİKA Merkez Binasında yapıldı.


Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığında yapılan toplantı;  bir önceki Yönetim Kurulu Toplantısında alınan kararlarla ilgili çalışmaların değerlendirilmesi ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi sunulması ile başladı.

 

Ardından “Jeotermal Otomasyon – Kumanda Sistemi”, “Manastır Vadisinin Turizme Kazandırılması”, “Aksaray Üniversitesi Hayvan Hastanesi” ve “Güzelyurt Turizme Açılıyor” Güdümlü Proje önerileri görüşüldü.


Yönetim Kurulu Toplantısı, “Fizibilite Desteği” kapsamında gerçekleştirilen başvuruların değerlendirilmesi, İnsan kaynakları politikası raporunun ve gelecek 1 ay içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi sunulması, diğer konuların görüşülmesi ile dilek ve temennilerin ardından sona erdi.


Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığındaki toplantı, Aksaray Valisi Ali Mantı ve Kırşehir Valisi İbrahim Akın’ın yanı sıra Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ticaret ve Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Şevket Katırcıoğlu,  bölge illeri İl Genel Meclisi Başkanları ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol’un katılımıyla gerçekleştirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..