AK PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI ALTINSOY, PAZARCI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Pazar esnafına yaptığı ziyarette alışveriş yapan vatandaşlara ve esnaflara hayırlı alışverişler diledi.

-
26 Kasım 2020 - 11:18

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen ve halkla sohbet eden İl Başkanı Altınsoy, ziyaretlerini sürdürüyor.

Sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleşen ziyarette pazarcı esnafına hayırlı işler, bereketli kazançlar dileyen Başkan Altınsoy, hem esnafın hem de gıda ihtiyaçlarını temin etmeye çalışan vatandaşlarla sohbet edip, taleplerini not aldı.

Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Başkan Altınsoy, “Bugünkü ziyaretimiz çok verimli geçti. Halkımızın ve esnaflarımızın talep ve önerilerini dinledik. Her fırsatta yaptığımız bu ziyaretçilerimizin de devamı gelecek. Maalesef bu salgın herkesten çok esnaflarımızı etkiledi. Bizler de kendilerine destek olmak için her fırsatta esnaflarımızı ziyaret ediyoruz. Salgın dolayısıyla yaşadığımız zor günleri geride bıraktığımızda hep birlikte daha güzel günlerde daha sık bir şekilde birlikte olacağız. Daha çok kucaklaşacağız. Esnaflarımızla karşılıklı iletişim içinde olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çünkü iletişim olmazsa ne onlar talebini bizlere iletebilir ne de biz o talepleri gerekli yerlere yönlendirebiliriz. Bu yüzden her fırsatta yüz yüze görüşmeye çalışıyoruz. Alışveriş yapmaya gelen vatandaşlarımız ile de yakından ilgileniyoruz. Dertlerini dinleyip bereketli ve güzel bir kazanç dilediğimiz esnaf ve vatandaşlarımızın özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a göstermiş oldukları sevgiden, sahiplenmeden ve desteklerinden dolayı minnettar olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bizlerde Cumhurbaşkanımızın yolunda milletimiz için, gelecek nesillerimiz için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Pazar esnafı ve vatandaşlar ise Başkan Altınsoy’a kendilerini ziyaret etmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade ederek teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..