ATSO HEYETİNİN BU HAFTAKİ DURAĞI AKSARAY ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Pektaş ve Musa Akoda bu haftaki üye ziyaretlerine ilimiz Organize Sanayi Bölgesindeki firmalar ile devam etti.

-
14 Ocak 2020 - 09:09

ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş ve beraberindeki heyet Kuzey boru, İmece Plastik ve Karakaya 86 Firmalarını ziyaret ederek firmalarının önerilerini ve taleplerini dinledi.

Ziyaretlere ilişkin olarak açıklama yapan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da “2020 Yılını Üyelerimizin talepleri, önerileri ve istekleri doğrultusunda geçirmek adına ziyaretlerimize devam ediyoruz. Organize Sanayi Bölgemizde ki yatırımcılarımız ile bir araya gelerek onların önerilerini taleplerini dinleyerek çok verimli toplantılar gerçekleştirdik.

Özellikle Kuzey boru firmamızın 88 ülkeye ihracat yaptığını ve 4 ülkede temsilcilikler açtığını aynı zamanda ilimizin ve firmanın tanıtıma yönelik Türkiye Voleybol 1 Liginde başarıyla mücadele ettiklerini ve bu yılın sonunda mutlu sona ulaşacaklarını firma yetkililerimizden dinleme imkânımız oldu. Ayrıca ziyaret ettiğimiz firmalarımızın temel sorunlarını rapor haline getirerek ilgili çalışmaları yapacağımızı kendilerine beyan ettik. Bu kapsamda bizleri en iyi şekilde ağırlayarak hasbihâl eden Kuzey boru, İmece Plastik ve Karakaya 86 Firmamıza ATSO Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum.

Her bir firmamız bugün yüzlerce insanımızı istihdam etmekte ve Aksaray’a ekonomik olarak büyük katkı sağlamaktadırlar. Bilinmesini istiyoruz ki Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak bizler her bir üyemizin ve yatırımcılarımızın her daim yanında olmaya devam edeceğiz. Onlar büyür ve kazanırsa bizler yani Aksaray Kazanır” Dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..