BELEDİYE SPOR BASKET TAKIMINA İKİ YENİ TRANSFER

Bu sezon yeni kurulan Türkiye Basketbol 3. Liginde mücadele edecek olan 68 Aksaray Belediye Spor, Adana spor ve Bolu spordan iki sporcu transfer ederek kadrosunu güçlendirdi.

-
04 Eylül 2014 - 14:40

Aksaray’ın Basketbol sporundaki tek temsilcisi Aksaray Belediye Spor,  transfer ettiği iki yeni sporcusunu Kulübün Onursal Başkanı olan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya tanıttı.

Kulüp Başkanı Murat Koç, Adana spordan transfer olan Erhan Taşlı ve Bolu spordan transfer olan Ramazan Öksüz ile birlikte Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti. 

Aksaray Belediye Sporun yeni transferleri Erhan Taşlı ve Ramazan Öksüz Başkan Haluk Şahin Yazgı ile yaptıkları görüşmede Aksaray Belediye Spora transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek “Sahada alnımızın teri ile mücadele edeceğiz ve Belediye sporumuzun başarısı için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” Dediler.

Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Belediye spor basketbol takımının Aksaray’ı temsil eden tek basket takımı olduğunu belirterek “Öncelikle yeni transfer olan sporcu kardeşlerimize Aksaray’ımıza hoş geldiniz diyor ve başarılar diliyorum. Belediye spor Aksaray’ımızı basketbol liginde temsil eden tek takım. Burada elde edilecek başarılı sonuçlar Aksaray’ımızın tanıtımı açısından çok önemli.

Takımımız bu sezon yeni kurulan Türkiye Basketbol 3.Liginde mücadele edecektir. Takımımıza Adana spordan Erhan Taşlı ve Bolu spordan Ramazan Öksüz adlı sporcu kardeşlerimizi transfer ederek daha da güçlendirdik. Ben tüm sporcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Aksaray Belediye spor inşallah ligde arzu ettiği başarıları elde ederek Aksaray’ımızı en iyi şekilde temsil edecektir.”Dedi.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..