DEMİRCİ BELDESİNDE SEÇİM DÖNEMİNDE 'SÖZ' VEREN BAŞKAN BOZLAK İLK KAZMAYI VURDU

Demirci Belediye Başkanı Ramazan Bozlak seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri de yerine getirmek için ilk kazmayı vurdu.

-
02 Ekim 2019 - 20:53

Demirci  Belediye Başkanı seçilen Ramazan Bozlak görevine hızlı bir başlangıç yaptı. Başkan Ramazan Bozlak,, seçim çalışmalarında verdiği sözlerden biri olan ‘içme suyu projesi´ sözünü yerine getirmek için de ilk kazmayı vurarak çalışmaları başlattı.

Demirci kasabasında yıllardır yılan hikayesine dönen içme suyu projesi bir türlü hayata geçirilememişti. Başkan Ramazan Bozlak´ın seçim çalışmalarında da söz verdiği temiz içme suyu projesinin  ilk sondaj çalışmalarına bugün  start verildi. Bu proje için yoğun mesai harcayan Başkan Bozlak defalarca Ankara´ya giderek projesini bizzat kendisi  anlatarak takip etti. Yıllardır yapılıyor yapılacak umuduyla insanların merakla beklediği kasaba için hayal olan içme suyu  projesinin çalışmalarının başlamasıyla vatandaşların yüzleri gülmeye başladı. Kasabalı vatandaşlar yaptıkları açıklamada," yıllardır üretimi ve kullanılması yasak olan aspes borulardan su içiyor ve sürekli yüksek ateş sebebiyle hastaneye gidiyorduk. Sonunda Ramazan Bozlak ın büyük mücadelesiyle  ilk sondaj çalışması başladı. Bu proje bizler için çok önem arz ediyor. Başkanımız bu projenin yanında, diğer projelerini de  başlattı. Çok mutluyuz, belediye başkanımıza teşekkür ediyoruz ve her zaman onun yanında olacağız" dediler.
 
 Başkan Ramazan Bozlak yaptığı açıklamada," Söz verdiğimiz gibi;
Kasabamızın en büyük sorunlarından olan içme suyu için ilk çalışma başlamıştır. Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun. Demirci-Gülağaç ve Gülpınar bölgesinin ortaklaşa yaptığı, gelirlerinin tamamı demirci belediyesine katkı sağlayacağı sanayi projesi çalışmaları devam ediyor
Şu anki belediye binası yerine bu dev projeyi başlatıyoruz.
 
Toplamda 19 dükkan olacağı bu proje şimdiden kasabamıza hayırlı uğurlu olsun. Dükkan satışları için ileriki tarihlerde bilgi verilecektir.

Kasabamızın 11 farklı noktasın çocuk  parkı çalışmalarımız devam ediyor. Birkaç güne çalışma hakkında detaylı bilgi paylaşacağız. Ayrıca 3 adet okul servis aracımız değişmiştir son 1  araçta birkaç güne gelecektir. Yine kasabanın güvenliği için, tüm mahalle ve  önemli noktalarına  güvenlik kameraları takılmaktadır ve çalışmalarda sona gelindi" dedi.

(bağımsız Medya)

2019/10/2019-10-03-08-58-23.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..