EMNİYET GENEL MÜDÜR YARDIMCISI SELAMİ HÜNER BAYRAM ÖNCESİ AKSARAY'I ZİYARET ETTİ

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Selami HÜNER Bayram öncesi İlimize gelmiş, Ramazan Bayram Tedbirleri çerçevesinde Ankara'dan İlimize kadar yapılmakta olan Trafik Kontrolleri ve...

-
02 Haziran 2019 - 09:08

Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Sayın Selami HÜNER 01.06.2019 günü İlimize gelmiş, Ramazan Bayram Tedbirleri çerçevesinde Ankara'dan İlimize kadar yapılmakta olan Trafik Kontrolleri ve Emniyet Tedbirlerini yerin  İl Emniyet Müdürü Sayın Ali KARABAĞ ile birlikte Uygulama Noktalarını denetlemiştir. Aksaray Emniyet Müdürü  olarak görev yapmakta iken EGM Yardımcısı olarak  atanan Selami HÜNER Aksaray Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ  ile birlikte  Bölge Trafik Şube Müdürlüğü Uygulama noktası, Adana yolu üzerinde bulunan KOM uygulama noktası ve güzergahta görevli ekipleri denetledi.

Denetim esnasında durdurulan yolcu otobüsünde yolcularla sohbet eden ve güvenli yolculuk hususunda  araç sürücüsü ve yolculara bilgilendirme yaptıktan sonra sürücü ve yolculara çeşitli hediyeler dağıttı. Vatandaşlar emniyet görevlilerince bayram süresince alınan güvenlik tedbirlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek güvenlik görevlilerine teşekkürlerini ilettiler. İl Emniyet Müdürü Ali KARABAĞ bayram süresince vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde seyahat edebilmeleri için başta trafik, Asayiş,  KOM, Narkotik ve TEM ekipleri olmak üzere tüm personellerin görevli başında oldukları beyan etmiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..