OTEL MÜDÜRÜ TALİP AKDOĞAN’DAN AKSARAY’DA ÖRNEK BİR UYGULAMA

Tarım Müdürü Saklav Ve Ziraat Odası Başkanı Koçak Aksaray’da Örnek Uygulama Başlatan Otel Müdürü Akdoğan’ı Tebrik Etti.

-
24 Temmuz 2020 - 11:04

Aksaray Grand Saatçioğlu Otel’in Müdürü Talip Akdoğan, kullanılmayan ve atıl vaziyette bulunan bir alanı baştan sona kadar bakım yapıp bahçeye dönüştürerek birbirinden güzel sebze ve meyveler yetiştirdi.

Otel müdürü Akdoğan, söz konusu bahçeyi ve topraklarını verimli hale getirdikten sonra Aksaray Ziraat Odasından 5 bin adet fide alarak toprağa dikti.

Her gün düzenli olarak bakımı yapılan bahçede kavun karpuz başta olmak üzere çok sayıda organik meyve ve sebze yetiştirildi.

Otel Müdürü Akdoğan, tamamen organik olarak yetiştirilen sebze ve meyveleri otel müşterilerinin hizmetine sundu. İsteyen müşteriler bahçeye giderek kendi elleriyle organik ürünleri toplayıp tadına baktılar.

Aksaray İl Gıda,Tarım ve Hayvancılık Müdürü Bülent Saklav ile Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Saatçioğlu Otel Müdürü Talip Akdoğan’ı organik bahçesinde ziyaret etti.

Tarım Müdürü Saklav ve Ziraat Odası Başkanı Koçak atıl vaziyetteki alanı yeniden yapılandırarak sebze ve meyve yetiştiriciliği yapan ve tamamen organik ürünler elde eden Otel Müdürü Talip Akdoğan’ı Aksaray’da örnek olan bu başarısından dolayı tebrik etti.

Tarım Müdürü Saklav yaptığı açıklamada “ Talip Akdoğan müdürümüzün kendi imkânlarıyla oluşturduğu ve çok iyi bir tarım uygulaması ile kaliteli üretim yaptığı bahçesinde ziyaret ettik. Bu çok başarılı ve örnek uygulamasından dolayı kendisini tebrik ediyoruz” dedi.

 

2020/07/2020-07-24-11-08-09.jpg
2020/07/2020-07-24-11-08-10.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..