-

AKSARAY'DA MOTOSİKLET VE ELEKTİRİKLİ BİSİKLET HIRSIZLIKLARI ZANLISI 2 KİŞİ YAKALANDI

Aksaray Fatih, Ereğlikapı, Hürriyet, Hasas ve Nakkaş mahallelerinde meydana gelen motosiklet, elektrikli bisiklet hırsızlığı olaylarının aydınlatılmasına yönelik yapılan uzun süreli kamera incelemeleri ve detaylı saha çalışmaları neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen M.C.Y. (25) ve A.K. (24) Pınar mahallesinde yakalanarak gözaltına alındı.

AKSARAY'DA MOTOSİKLET VE ELEKTİRİKLİ BİSİKLET HIRSIZLIKLARI ZANLISI 2 KİŞİ YAKALANDI
06 Mayıs 2024 - 10:38
Konuya ilişkin yapılan açıklamada; " İlimiz Fatih, Ereğlikapı, Hürriyet, Hasas ve Nakkaş mahallelerinde meydana gelen motosiklet, elektrikli bisiklet hırsızlığı olaylarının aydınlatılmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda Hırsızlık Büro Amirliğimizce yapılan uzun süreli kamera incelemeleri ve detaylı saha çalışmaları neticesinde olayı gerçekleştirdiği tespit edilen M.C.Y. (25) ve A.K. (24) Pınar mahallesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli şahısların çalmış oldukları motosiklet bulunarak sahibine teslim edilmiştir.

Şüpheli şahıslar M.C.Y. (25) ve A.K. (24) Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından sevk edildikleri adli makamlarca TUTUKLANARAK Aksaray Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğüne teslim edilmiştir.
     
Suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir."
denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum