-

HENTBOL TAKIMIMIZ AKSARAY'IMIZIN GURURU

Milletvekili İlknur İnceöz, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, THF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Bayan takım Sorumlusu Hakan Gümüşsoy, Türkiye Hentbol Federasyonu Kadınlar Süper Liginde mücadele eden temsilcimiz Aksaray Belediyespor Bayan Hentbol Takımı ve yönetimi ile yemekte buluştu.

HENTBOL TAKIMIMIZ AKSARAY'IMIZIN GURURU
06 Mart 2019 - 13:51
Otel Ahsaray’da gerçekleşen yemekte Milletvekili İlknur İnceöz, hentbol takım oyuncularının başarısından dolayı tebrik etti. Genç kızların Aksaray’ın gurur kaynağı olduğunu belirten Milletvekili İnceöz, her maçta alınan galibiyetten memnuniyet duyduğunu açıkladı. Hükümet olarak spora ve sporcuya her zaman destek verdiklerini açıklayan Milletvekili İnceöz, Hasandağ Kapalı spor salonu işaret ederek “Şehrimizde kazandırdığımız hizmetlerden birisi de bu spor salonumuz. Şimdi maçlarınızı orada yapıyorsunuz. Güzel bir tesis oldu. Başarınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum. Belediyemizin bir takımının süper ligde olması Aksaray için övünç kaynağı olmalı” diye konuştu.

 

Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ise salon sporlarına her zaman önem verdiğini söyledi ve bu yüzden takımın hentbol maçlarını çoğu zaman tribünlerden takip ettiğini açıkladı.

 

THF Yönetim Kurulu Üyesi ve A Milli Bayan takım Sorumlusu Hakan Gümüşsoy, Bayan Hentbol takımımızın süper lig de yer almasını; Başkan Yazgı’nın verdiği desteğe bağladı. Ve açıklamasının devamında “Hentbol Takımımız bugünlere gelmesine ve bu başarıları elde etmesine Haluk Başkanımız vesile olmuştur. Desteğini hiçbir zaman esirgememiştir. Bu başarının en büyük payı yine Haluk Başkanımıza aittir” dedi.

 

Hentbol Takımının Antrenörü Muhiddin Kılınç ise takım ruhuna sahip oyuncularla süper ligde güzel bir oyun sergilendiğini söyledi. Takımda bazı oyuncuların A Milli takım forması giydiğini de sözlerine ekleyen başarılı antrenör, verdiği destekten dolayı Başkan Yazgı başta olmak üzere emeğini esirmeyen herkese teşekkür etti. Ligde daha güzel başarılar elde edileceklerinin sözünü verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum