-

İYİ PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI AĞIR "ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLER ÜLKEMİZİN KADERİNİ BELİRLEYECEK"

Genel merkezde il başkanları toplantısına katılan İyi Parti Aksaray İl Başkanı Faruk Ağır toplantıyı değerlendiren açıklamasında önümüzdeki seçimlerin ülkemizin kaderini belirleyeceğini söyledi.

İYİ PARTİ AKSARAY İL BAŞKANI AĞIR "ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLER ÜLKEMİZİN KADERİNİ BELİRLEYECEK"
19 Nisan 2022 - 02:50
Genel merkezde il başkanlarının katılımıyla yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren il başkan Ağır önce Türkiye Büyük Millet Meclisinde partinin grup toplantısına katıldıklarını, Genel Başkan  Akşener’in ülke geleceği ve gündemiyle ilgili konuşmasını dinlediklerini, ardından ise  81 ilden gelen il başkanlarının kendi aralarında ve milletvekilleriyle sohbet etme imkanı bulduklarını belirtti

AĞIR GENEL BAŞKANIMIZ AKŞENER AKSARAYI ÖNEMSİYOR!!!
 
 Faruk Ağır il başkanları toplantısıyla ilgili verdiği bilgide” Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Aksaray'ı çok önemsiyor.
   Aksaray'ın cesur ve iyi yürekli insanlarına selamlarını iletmemi istedi.

 
 Çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik.
   Hepinizin bildiği gibi İyi Parti teşkilatları Genel Başkanımıza bağlandı ve Genel Başkanımız teşkilatları ile bire bir kendileri ilgileniyor.
  İftara kadar süren il başkanları toplantısında Genel Başkanımız tüm teşkilatlarımıza yaptığı konuşmada ‘Önümüzde bir seçim var ve bu seçim ülkemiz demokrasisini ve hepimizin geleceğini yakından ilgilendiren bir seçim.

    Onun için sizlere çok güveniyorum. Bütün teşkilatlarımızla gece gündüz kapı, kapı dolaşıp, yorulmak nedir bilmeden seçime hazırlıklarımızı sürdürüp, vatandaşlarımıza hemşerilerimize parti politikalarımızı ve kendimizi çok iyi anlatmamız gerekmektedir.
   Bu konuda tüm il başkanlarımıza ve teşkilatlarına çok güveniyorum.
   Bu seçim ülkemizin her alanda geleceğini belirleyecektir.
  Bu ciddiyetle çalışacağınızdan eminim’ açıklamasında bulundu” ifadelerini kullandı

İYİ PARTİDE ÜYE KAYITLARI ARTARAK DEVAM EDECEK.

   Parti üye kayıtları ile ilgili değerlendirmeler de yapan Ağır “Genel başkanımız partimizin üye kayıtlarını çok önemsiyor” dedi.
   Türkiye'nin son yıllarda her geçen gün üyesini artıran tek Partisi’nin iyi parti olduğunu belirten Ağır “Bizler de Aksaray'da üye sayımızı tüm teşkilatımızla artırmak için yoğun çalışmalarımızı devam ettireceğiz. 

  İl, ilçe yönetimlerimiz başta olmak üzere, Aksaray ilindeki iyi ve cesur yürekli dava arkadaşlarımız da üye çalışmalarına devam ediyor.
   Önümüzdeki günlerden itibaren saha çalışmalarımızı partimizin tüm teşkilatları ile artırarak devam ettireceğiz”dedi..
(Haber Ali Genç)

YORUMLAR

  • 0 Yorum