-

MÜFTÜ GÜLLER KAMU'NUN TAKTİRİ PERSONELİNİN DUYGU SELİYLE UĞURLANDI!

12 Kasım tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesiyle Aksaray İl Müftülüğünden terfien Manisa İl Müftülüğüne atanan Hüseyin Güller için Valilik, Belediye ve kurumu tarafından ayrı ayrı düzenlenen yemekli toplantıların ardından yeni görev yerine personelinin sevi seliyle uğurlandı.

MÜFTÜ GÜLLER KAMU'NUN TAKTİRİ PERSONELİNİN DUYGU SELİYLE UĞURLANDI!
05 Aralık 2022 - 09:18
Alınan bilgiye göre atamadan sonra Müftü Güller için ilk veda töreni 30 Kasım Çarşamba akşamı Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu tarafından Cumhuriyet Bas Savcısı Adem Aydemir,İl Emniyet Müdür Murat Kolcu,İl Jandarma komutanı Hacı Ali Büber  ile birlikte diğer il birim amirlerinin de katılımıyla onuruna yemek verildi.
 

 Burada yapılan konuşmalar ve hizmetlerinden bu hizmetlerle sağlanan başarıdan dolayı Vali Aydoğdu tarafından başarı belgesi ve plaket verildi.
 Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ise verdiği hediyelerin yanında Aksaray'a yaptığı hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür etti.

   Müftülüğün bağlı olduğu Vali Yardımcısı Şeyma Polat Balak SUDE bünyesi altında sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederek plaket başarı plaketi verdi.

  İl Müftülüğü kurum personelinin tamamıyla ilçe Müftüleriyle Vaizlerinde katılımıyla düzenlenen toplantıda katılımcıların bazılarının gözyaşlarını tutamadıkları yemek verildi.
 

  1 Aralık perşembe günü ise AKM'de tüm personelin katılımıyla düzenlenen veda toplantısında Müftü Güller duygu dolu dakikaların yaşandığı toplantıdan alkışlarla uğurlandı. Personelle vedalaştı.
   

 2 Aralık Cuma günü saat 15.00'te ise Güller il Müftülüğü binasından ayrılırken yine tüm personel adına il Müftü yardımcısı Mustafa Açıkalın tarafından verilen çiçeklerle uğurlandı.
 


   Yapılan uğurlamaları değerlendirenler yıllardır bu şekilde bir uğurlamanın yaşanmadığını, bunun ise Müftü beyin görevi esnasında çalışmasıyla kendisini il protokolü ile çalışma arkadaşlarına sevdirmesinin kanıtı olduğunu belirttiler.

(Haber Ali Genç, Fotoğraflar Müftülük Basın)
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum