-

AKSARAY'DA APART OTELE FUHUŞ, 2 İŞ YERİNE DE KUMAR OPERASYONU

Aksaray il emniyet müdürlüğü ekipleri Aksaray ilinde faaliyet gösteren Bir aparta Fuhuş ve 2 ayrı iş yerine kumar operasyonu düzenledi.

AKSARAY'DA APART OTELE FUHUŞ, 2 İŞ YERİNE DE KUMAR OPERASYONU
09 Kasım 2021 - 08:47
Konuya ilişkin yapılan açıklamada; "Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekiplerimizce Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, umuma açık istirahat ve eğlence yerleri ile geçici konaklama yerlerine yönelik yapılan denetimlerde,
 
İlimizde faaliyet gösteren bir apartta para karşılığında fuhuş yapıldığı tespit edilmiştir. Gözaltına alınan apart sahipleri F.P. (39) ve M.K. (36) fuhşa teşvik ve aracılık etmek suçundan adli makamlara sevk edilmiştir. Bahse konu aparta kayıtsız giriş yapılması sebebiyle (18.400) TL idari para cezası uygulanmış ve apart (2) ay süre ile kapatılmıştır.

Kumar oynatmaya yönelik yapılan çalışmalarda (2) farklı iş yerinde kumar oynatıldığı tespit edilmiş, (1.720) TL paraya el konulmuş, kumar oynayan (10) şahsa (13.360) TL idari para cezası uygulanmıştır. İş yeri sahibi R.K. (30) ve C.D. (47) gözaltına alınarak kumar oynanması için yer ve imkan sağlamak suçundan adli makamlara sevk edilmiştir.

Suç ve suçlularla mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir."
denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum