-

AKSARAY'DA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 795 ŞAHIS YAKALANDI

Aksaray'da 01 Ocak-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda Jandarma ekiplerince yapılan çalışmalar neticesinde çeşitli suçlardan aranan 795 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

AKSARAY'DA ÇEŞİTLİ SUÇLARDAN ARANAN 795 ŞAHIS YAKALANDI
06 Temmuz 2022 - 10:34
Konuya ilişkin yapılan açıklamada; "Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir.

          Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla icra edilen faaliyetler kapsamında; 01 Ocak-30 Haziran 2022 tarihleri arasında Aksaray Cumhuriyet Başsavcılığı talimatları doğrultusunda Jandarma ekiplerimizce yapılan ısrarlı ve titiz çalışmalar neticesinde çeşitli suçlardan aranan 795 şahıs yakalanarak adli makamlara sevk edilmiştir.


          Vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması, ilimizde asayiş ortamının sağlanması amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza gece gündüz demeden aralıksız olarak devam edilecektir." denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum